Як стало відомо Football.ua ситуація у ФК Севастополь дуже складна - більшість гравців не отримують зарплату починаючи з серпня, а борги по преміальних тягнуться ще з першої ліги.
Керівники клубу обіцяють гравцям "розрахуватися наступного тижня", але свої обіцянки не виконують. За нашими даними, основний інвестор клубу надалі не збирається фінансувати команду.
Нагадаємо, що нинішній чемпіонат України вже покинув один клуб. Через відсутність фінансування київський Арсенал припинив боротьбу в УПЛ, а минулого літа наш елітний дивізіон позбувся професійної команди з Кривого Рогу.