Блохін: «Чудовий подарунок Президенту»

Динамо Київ 24 Листопада, 18:14 1801
Блохін: «Чудовий подарунок Президенту» | 19-27
Тренер «Динамо» на післяматчевій конференції відповів на питання журналістів після перемоги над «Говерлою».

- Вітаю команду з перемогою. Очікував більш важкої гри, враховуючи, що наші «збірники» повернулися у розташування клубу в різному стані. «Говерла» спробувала грати з нами у відкритий футбол. Якщо орієнтуватися на склад ужгородців, то наш суперник вирішив спочатку атакувати нас. Але, як то кажуть, клас київського «Динамо» виявився вищим. Моменти були в обох команд, але в цілому я задоволений.

Користуючись нагодою, хотів би привітати Президента клубу з минулим Днем народження. Думаю, сьогодні команда піднесла йому чудовий подарунок.

- Сьогодні не грали футболісти, які є гравцями «Динамо», але виступають в «Говерлі» на правах оренди. Причому така ситуація має місце не в перший раз...
- А я тут до чого? Я не займаюся переходами і контрактами. Якщо у футболістів записано в контракті, що вони не мають права грати проти «Динамо», то, значить, є відповідна угода. Я до цього ніякого відношення не маю.

- По-вашому, яка найбільша трудність буде в майбутньому матчі Ліги Європи проти «Генка»?
- Я про це ще не думав. Останній свій матч «Генк» програв з рахунком 0:4. Цей поєдинок поки не переглядав, але деяку інформацію маю. Але в першу чергу ми готувалися до матчу з «Говерлою», і всі мої думки були про цю гру. А про «Генк» я взагалі не думав.

- У якому стані (як фізичному, так і психологічному) знаходяться гравці, які виступали у складі збірної України? Наскільки вони відійшли від плей-оф із Францією?
- Як ви бачили, Гусєв сьогодні провів на полі фактично весь матч. Він спочатку взявся за гру. Напередодні я розмовляв з усіма хлопцями. Більш важкий стан у Ярмоленка - у нього були проблеми із задньою поверхнею стегна, і з гомілкостопом. Тому сьогодні вирішили не ризикувати його здоров'ям. А то, якби йому наступили на хворий гомілкостоп, то вже на 5-й хвилині довелося б проводити заміну.

Що стосується психологічного стану, то ось, наприклад, Велозу, який повернувся в клуб після успішного виступу його збірної в плей-офф, сам зізнався, що він вичавлений, немов лимон - віддав все емоції.

Одним словом, хлопці приїхали зі збірних в різному стані. Тому довелося шукати оптимальний склад. Українські «збірники», звичайно, пригнічені, але я їм сказав, що життя триває. Всяке буває, зупинятися на цьому не можна.