"Якщо чесно, мені здається у другому голі була гра рукою", - каже Володимир Єзерський. "Важко так судити одразу. Якби побачив повтори по телебаченню, зміг би більш чітко відповісти, чи було там щось чи ні. Єдине, що можу сказати - в першому голі моя помилка.
"Якщо говорити по грі, то ми розуміли, проти кого граємо. "Динамо" в такій ситуації, що їм потрібні були очки, і вони і грали відповідно. Ми вивчали суперника, але не змогли зіграти в обороні на такому рівні, щоб чинити опір "Динамо".
Крім того, можна відзначити, що у нас теж були моменти, але ми не змогли їх реалізувати. Мені здається, рахунок міг бути трохи інший. Якщо б ми забили м’яч, була б інша гра. Але тепер в нас буде наступна гра, де ми також будемо старатися взяти очки", - завершує гравець.