- У «Говерли» були шанси зачепитися хоч за що-небудь?
- А ви не бачили? Я думаю, що були, але ми пропустили два голи зі «стандартів». Ми вивчали команду суперника, не розумію, чому у нас постійно з цим проблеми. Граючи проти «Шахтаря», пропустили з «стандарту», сьогодні - з двох. За рахунку 2:0 ми побігли вперед і пропустили третій.
- Другий тайм відрізнявся від першого. За рахунок чого «Говерлі» вдалося перебудуватися?
- Звичайно, матч ми почали непогано - перших хвилин 15-20, але пропустили два голи. У другому таймі нам втрачати було нічого і треба було забивати голи, тому ми зіграли трохи краще.
- Здалося, що під час другого взяття ворота Ленс підіграв собі рукою.
- Я не знаю, треба дивитися відео. Може, там і третій м'яч був забитий з положення «поза грою». Треба дивитися. Є судді, які все вирішують, тому нам про це говорити не потрібно. Ми граємо, а судді - судять.
- Минулого сезону «Говерлу» «вбивали» судді, зараз цього не спостерігається...
- Слава Богу, нормальне суддівство в першому колі - претензій немає.
- Перерва в чемпіонаті вплинула на підготовку команди?
- Ні, ми готувалися, як звичайно. У нас теж є збірники, як у всіх команд. Ми готувалися до цієї гри, але зараз наше головне завдання - обіграти «Таврію» і спокійно, з трьома очками піти на перерву.
- Можна сказати, що ви більше думали про «Таврію» і налаштовувалися на останній матч першого кола?
- Ні, ми серйозно налаштовуємося на кожен матч. А на такі ігри, як з «Шахтарем» і «Динамо», навіть налаштовуватися не треба - сам виходиш і граєш. В даний момент треба переключатися на «Таврію».
- Як можна виправдати команду за розгром?
- Я не знаю, чи потрібно шукати виправдання. Нам немає виправдання - самі винні у своїх помилках. Ми грали проти сильної команди.
- Що тренер сказав вам у роздягальні?
- Ще нічого, він пішов на флеш-інтерв'ю. Ми вже в Ужгороді розглянемо наші помилки.
- 3:0 - рахунок по справі?
- Я думаю, що ми повинні були забивати. Рахунок повинен бути трошки іншим.
- Порівняйте матчі проти «Динамо» і «Шахтаря».
- Це були дві важких гри. Я не знаю, як їх порівнювати. Це наші гранди - з ними завжди важко грати.
- А з ким було складніше?
- Не можна говорити, з ким було складніше - і там, і тут було дуже складно.
- Вам, як вихованцю динамівської школи, приємно грати проти рідного клубу?
- Звичайно, мені завжди приємно грати проти «Динамо». Хотілося зіграти краще, але не вийшло.