Фоменко: «У нас гравців "Реалу", на жаль, немає».

Динамо Київ 24 Листопада, 20:27 2122
Фоменко: «У нас гравців Реалу, на жаль, немає». | 19-27
Тренер збірної України Михайло Фоменко багато про що розповів в ефірі каналу «2+2».

ПРО ПРИЧИНИ ПОРАЗКИ. Дісталася зі всіх команд найсильніша. До того ж, першу гру грали вдома. Все ж таки в Парижі команді допомагали і 12-й гравець, і 13-й гравець, і 14 гравець. Якби ми грали з іншою збірною, все і було б по-іншому.

ПРО ЩЕ ОДИН ФАКТОР. Футболісти почали чемпіонат в липні, а зараз листопад. Трошки наїлися футболом, втомилися. А гравці Франції почали чемпіонат у серпні - і зараз вони на самому піку. Поставте себе на моє місце, коли ви все прекрасно бачите, розумієте, що відбувається, а зробити нічого не можете. Дуже важко це пережити.

ПРО СКЛАДИ ЗБІРНИХ. Збірна Франція має два повноцінних склади. Хтось не влаштував - тренер поставив двох нових гравців, один з яких забив гол. У нас гравців "Реалу", на жаль, немає.

ПРО ВИЛУЧЕННЯ ХАЧЕРІДІ. Фрагмент з Рібері  - це взагалі елемент з театральної вистави. Це вплинуло на суддів, та й вони були не проти...

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ТРЕНЕРОМ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ. Я вже не в тому віці, щоб щось там боятися. Якщо б мене змусили вчити фізику, або хімію, тоді я б почував себе незручно. А так, я займаюсь улюбленою справою.

ПРО ВІДДАЧУ. Мене так вчили - якщо ти займаєшся якоюсь справою, то треба бути максималістом. Інакше який сенс викладатися на 50, 60 відсотків? Ми повинні бути прикладом для своїх хлопців...