Нагорняк та Несмачний про матч "Франція-Україна"

Динамо Київ 24 Листопада, 20:27 763
Нагорняк та Несмачний про матч Франція-Україна | 19-27
Експерти програми «Профутбол» про поразку збірної України в Парижі від французів.

Сергій Нагорняк: Як всі говорять, не вистачило емоцій. Не можна назвати лише одну причину. Найголовніша причина - цього вечора збірна Франції була сильна, як ніколи. Наша збірна виявилася неготовою до такої Франції. Скрізь не встигали: у всіх епізодах французи були швидші.

Андрій Несмачний: Не вистачило досвіду таких ігор. У першому матчі, коли виграли 2:0, віддали всю фізичну готовність. На другий матч вийшли просто спустошеними. Було видно, що немає настрою. Може, хлопці хотіли, але не було звідки це взяти. Не забувайте, що французи випустили п'ять свіжих футболістів.