Ребров: Суркіс буває емоційний

Динамо Київ 24 Листопада, 21:20 1253
Ребров: Суркіс буває емоційний | 19-27
Екс-гравець, а нині один з тренерів «Динамо» розповідає про президента клубу.

"Незалежно від успішності тієї чи іншої ідеї, Ігор Суркіс був і залишається виключно відданою «Динамо» людиною, яка завжди допомагає футболістам і співробітникам свого клубу", - цитує Сергія Реброва "Спорт-Экспресс в Украине". "Коли я повертався до Києва з «Вест Хема», він один вірив, що я зможу знову вийти на свій рівень. Так само красиво він вчинив, відпустивши мене пізніше в «Рубін».

"Журналісти часто згадували його слова про готовність підписати зі мною довічний контракт, але для мене значно важливіше те, що у нас склалися абсолютно чесні чоловічі відносини. Іноді Ігор Михайлович буває емоційний, але вже наступного дня відходить і може поговорити спокійно і виважено. Що ж, на те він і президент", - вважає Ребров.