Несмачний: "Вакс прийняв правильне рішення, зарахувавши гол Ленса"

Динамо Київ 24 Листопада, 23:06 1772
Несмачний: Вакс прийняв правильне рішення, зарахувавши гол Ленса | 19-27
Футбольний експерт Андрій Несмачний пояснив, чому арбітр Юрій Вакс, який працював на матчі "Динамо" - "Говерла" (3:0) в якості асистента за воротами, дозволив зарахувати м'яч Ленса, забитий рукою.
Футбольний експерт Андрій Несмачний пояснив, чому арбітр Юрій Вакс, який працював на матчі "Динамо" - "Говерла" (3:0) в якості асистента за воротами, дозволив зарахувати м'яч Ленса, забитий рукою.
 
- Вини Вакса тут взагалі немає, тому що спиною був закритий момент, і він просто не міг бачити. Тому, якщо подивитися повтор, головний суддя міг бачити, а Вакс як міг побачити з цього ракурсу, куди потрапив м'яч? 
 
 
Тому він прийняв правильне рішення: не втручатися, - сказав Несмачний в ефірі каналу "2+2".