Віктор Леоненко: «Проти того, щоб до нас приходив іноземець»

Динамо Київ 25 Листопада, 08:22 973
Віктор Леоненко: «Проти того, щоб до нас приходив іноземець» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко проти того, щоб столичний клуб очолив іноземний спеціаліст.

«В Суркіса було багато зірок, які, дякувати Богу, працюють на базі, почесні тренери зараз. Мені це подобається - наші тренери «знають нашу кашу». Я не проти Сьоміна чи Газаєва, але проти того, щоб до нас приходив іноземець. На це знову піде два-три роки і ми самі знаємо скільки грошей», - сказав Леоненко в ефірі «Великого футболу».