"Генк" буде супермотивований в матчі з "Динамо"

Динамо Київ 25 Листопада, 11:31 697
Генк буде супермотивований в матчі з Динамо | 19-27
Відомий голландський тренер Ад де Мос в прокоментував поразки "Генка" і "Андерлехта" в національному чемпіонаті.

- Поразки "Генка" і "Андерлехта" перед єврокубковими матчами нічого не означають.

Ці команди будуть грати проти київського "Динамо" і лісабонської "Бенфіки" - в таких матчах забуваєш про результат в національній першості.

І "Генк", і "Андерлехт" будуть супермотивованими, - заявив де Мос.

Нагадаємо, "Генк" та "Динамо" зіграють у четвер, 28 листопада о 20:00 за київським часом.