У матчі 16-го туру Ліги Жюпіле "Остенде" виграв у "Генка" з рахунком 4:0. По ходу зустрічі вболівальники гостьової команди розпалювали на трибунах вогонь і демонстративно підпалили прапор "Остенде". Бельгійські ЗМІ повідомляють, що інфраструктурі "Остенде" завдано шкоди.
Що ж, подивимось у четвер, як бельгійці будуть "віджигати". В будь-якому разі, задача "Динамо" полягає в тому, щоб завдати жару не на трибунах, а на полі!