УЄФА оприлюднив прізвища арбітрів, які обслуговуватимуть матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.
На матчі "Генк" - "Динамо" Київ у якості головного арбітра буде працювати португалець Дуарте Гомеш. Допомагати йому будуть його співвітчизники Венансиу Томе і Антоніу Годін (лайнсмени).
Додаткові асистенти рефері – це Жоау Капела і Угу Морейра, а четвертий рефері - Педру Гарсіа.