Хацкевич: «Суркіс заохочував щедріше обіцяного"

Динамо Київ 25 Листопада, 14:40 704
Хацкевич: «Суркіс заохочував щедріше обіцяного | 19-27
Головний тренер "Динамо-2" розповідає, що він думає про президента клубу.

Олександр Хацкевич стверджує, що гравців клубу не часто штрафували, бо просто приводів було мало, переважали матчі з позитивним результатом. А розміри преміальних складалися "в прямій залежності не тільки від цифр на табло і настрою Президента, але і від якості нашої гри".

"Якщо команда не просто перемагала, але і демонструвала красивий футбол, Суркіс заохочував футболістів щедріше обіцяного", - цитує Хацкевича видання "Спорт-Экспресс в Украине". "Він завжди відкритий для гравців і прислухається до їхньої думки. Наприклад, він колись цікавився у нас з Валиком Белькевичем можливостями Олександра Глєба та Сергія Корніленко". І хоча згодом ці гравці досягли успіхів в інших командах, обидва отримали шанс спробувати себе в «Динамо»", - зазначає фахівець.