Дем`яненко: Суркіс подзвонив опівночі і спитав: «Ти готовий?»

Динамо Київ 25 Листопада, 15:08 1767
Дем`яненко: Суркіс подзвонив опівночі і спитав: «Ти готовий?» | 19-27
Колишній тренер «Динамо» ділиться спогадами про Президента клубу.

«Він уміє приймати несподівані і радикальні рішення» ,  - розповідає Анатолій Дем'яненко виданню "Спорт-Экспресс в Украине". «Ніколи не забуду несподіваний дзвінок , що пролунав у моїй квартирі пізно ввечері - годин на дванадцять. І голос Президента: «Ти готовий виконувати обов'язки головного тренера?»

«Відповів я, майже не роздумуючи: «Готовий, чому ні?». Писали , що Суркіс порівнював мене з Дель Боске. Не знаю , правда це чи ні, але я щиро вдячний президенту - він, нехай і заходив у клубну роздягальню до і після матчів, але ніколи не втручався в роботу тренерського штабу».

Також розповів фахівець і про те, як Ігор Суркіс оштрафував Діого Рінкона на 100 000 доларів за 10-денне запізнення на збір команди. «Чи може Ігор Михайлович бути жорстким? Так. Але при цьому справедливим», - зазначає Дем'яненко.