Це тренер "Металісту" пообіцяв під час інтерв’ю "Українському футболу".
ПРО "ВІДПУСТКУ". Від нас нічого не залежало - ми, можна сказати, стали заручниками обставин. По-перше, справи збірної — святе, що ж тут удієш? По-друге, з нами неправильно вчинили наші футбольні керівники: самі згадайте, скільки вони тягнули з отим триклятим поєдинком із «Арсеналом»! Тягнули й тягнули, казали, що відбудеться, потім — ні, тримали нас у напрузі та невіданні… Погоджуюся: можна було організувати міні-збір, виїхати кудись за рубіж, але… Наголошую: ми до останнього, буквально — до минулої п’ятниці, не знали, гратимемо з киянами чи ні.
ПРО ІЗГОЇВ. Якщо чесно, мене більше цікавить не те, хто від нас піде, а імена тих, хто прийдуть, кого ми візьмемо. Бо непотрібних, «баласт» завжди можна відшукати, то справа нехитра. Безумовно, маємо кілька людей, які засиділися. Проте конкретні прізвища наразі від мене не дізнаєтеся.