Ленс: "Я - найбільш ледачий гравець "Динамо" (+ВІДЕО)

Динамо Київ 25 Листопада, 18:39 3721
Ленс: Я - найбільш ледачий гравець Динамо (+ВІДЕО) | 19-27
Форвард киян поспілкувався із журналістами під час проведення презентації нового номеру клубного журналу.

"Хто самий ледачий гравець "Динамо"? Я", - посміхається Джермейн Ленс. "Поки я не дуже задоволений ситуацією - ми на п'ятому місці. Ось коли отримаємо золоті медалі, тоді я і буду задоволений".

"З усіх зіграних нами матчів мені найбільше запам'яталася домашня перемога над донецьким "Металургом" з рахунком 9:1. А в "Динамо я більше всіх дружу з Аруною - він говорить англійською. Я вчу російську, але поки мені важко", - зізнається форвард.