Форвард "Генка" де Келар не зіграє проти "Динамо"

Динамо Київ 25 Листопада, 19:38 689
Форвард Генка де Келар не зіграє проти Динамо | 19-27
Нападник "Генка", швидше за все, пропустить матч з київським "Динамо".

Нападник "Генка" Бенжамен де Келар пошкодив ахіллове сухожилля і, швидше за все, пропустить матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи з київським "Динамо".

"Я відчув біль, після чого було прийнято рішення поберегтися. Якби я став грати з тим пошкодженням, яке у мене є, то міг би порвати сухожилля", - цитує футболіста бельгійська преса.

Матч "Генк" - "Динамо" відбудеться 28 листопада.