- Заборгованість по заробітних платах в Севастополі на сьогодні становить два місяці. Але партнерам по команді ще не виплатили навіть преміальних за перемогу в турнірі Першої ліги, яка закінчилася ще в травні.
- Існує варіант, що Севастополь не буде грати на вихідних в неділю. Чи був під загрозою факт проведення матчу Шахтар - Севастополь на цих вихідних?
- Можливість того, що не вийдемо грати проти Динамо, сильно перебільшена. Може й думали в команді про крайні заходи, але серйозно ці розмови не сприймали. Домовилися, що дограємо до зимової перерви, що б не трапилося. А там вже видно буде.
- Життя клубу проходить в штатному режимі?
- Дійсно, якщо подивитися з боку, то може здатися, що нічого не сталося (сміється, - Ю.О). Всі тренування та клубні заходи проходять як завжди.
- Кого футболісти звинувачують у затримках, є певний «козел відпущення»?
- Ні (сміється), всі діалоги, в тому числі і з керівництвом проходять цілком мирно і благопристойно.
- Є негативний приклад Арсеналу. Проведіть аналогію, чи реально зникнення ще одного українського футбольного клубу?
- Не хочеться порівнювати наш клуб з Арсеналом з двох причин. У Києві затримки по зарплатах були куди більшими, ніж два місяці. У нас же є нормальний контакт з керівництвом, він дозволяє сподіватися, що ситуація виправиться.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що гравці ФК «Севастополь» отримають свої зарплати.