«Ближче до кінця року «Динамо» підтягнулось. Шкода, що осіння частина чемпіонату незабаром закінчується, адже в грі киян з'явилася певна стабільність. Далі буде відпочинок, після чого потрібно як слід підготуватися в весняного етапу сезону. Я хотів би побажати динамівцям у нинішньому сезоні упевненої гри і хороших результатів. А що стосується їхньої гри з «Говерлою», то особливих проблем суперник з нижньої частини турнірної таблиці команді Олега Блохіна не створив.
Як закарпатці в Києві не старалися, нічого зробити не змогли. І навіть якби не був зарахований м'яч, забитий Джеремейном Ленсом за допомогою руки, господарі все одно в цьому поєдинку виявилися б сильнішими», - підсумовує Йожеф Сабо.