Йожеф Сабо: «В грі киян з′явилася певна стабільність»

Динамо Київ 26 Листопада, 08:44 787
Йожеф Сабо: «В грі киян з′явилася певна стабільність» | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо проаналізував гру «біло-синіх» в матчі проти «Говерли».

«Ближче до кінця року «Динамо» підтягнулось. Шкода, що осіння частина чемпіонату незабаром закінчується, адже в грі киян з'явилася певна стабільність. Далі буде відпочинок, після чого потрібно як слід підготуватися в весняного етапу сезону. Я хотів би побажати динамівцям у нинішньому сезоні упевненої гри і хороших результатів. А що стосується їхньої гри з «Говерлою», то особливих проблем суперник з нижньої частини турнірної таблиці команді Олега Блохіна не створив.

Як закарпатці в Києві не старалися, нічого зробити не змогли. І навіть якби не був зарахований м'яч, забитий Джеремейном Ленсом за допомогою руки, господарі все одно в цьому поєдинку виявилися б сильнішими», - підсумовує Йожеф Сабо.