Шацьких: "«Арсеналу» вже немає. Самі тренуємося, шукаємо собі нові клуби"

Футбол України 26 Листопада, 10:08 664
Шацьких: «Арсеналу» вже немає. Самі тренуємося, шукаємо собі нові клуби | 19-27
Нападник київського "Арсеналу" Максим Шацьких заявив, що гравці команди втратили надію на порятунок клубу і зайнялися пошуком нових робочих місць.

"Арсенал" знявся з змагань - питання закрите. Чи сподіваємося на диво? Ні, якщо чесно. За великим рахунком команди вже немає. Шкода, звичайно, але потрібно йти вперед. Самостійно тренуємося, кожен шукає нове місце роботи.

Не знаю ще, де буду грати. Я зараз розглядаю деякі варіанти, взимку визначуся", - сказав Максим.