Роман Безус: "У нас немає ніяких доказів упередженого суддівства в Україні"

Динамо Київ 26 Листопада, 10:35 1021
Роман Безус: У нас немає ніяких доказів упередженого суддівства в Україні | 19-27
Півзахисник «Динамо» Роман Безус прокоментував упередженість у суддівстві в чемпіонаті України і за його межами.

«Ви часом не дивитеся серіал «Молодіжка»? Так от, там є слова «Мафія, всюди мафія». Звичайно, це все жарти.

В принципі, підозрювати, розмовляти про все можна. І люди говорять про це. Але ні в кого немає ніяких доказів. Можливо і є, але, принаймні, ми про це нічого не знаємо і навіть не повинні про це нічого говорити.

Що стосується суддівських помилок... Часом це, звичайно, прикро, але, напевно, в цьому і полягає футбол в деяких моментах. Можна згадати ту ж Францію, як вона потрапила на Євро, коли Анрі забив м'яч рукою на останній хвилині.

Були помилки і в грі французів з нами. Так що це буває не тільки у нас. Але ми повинні дивитися не тільки на ці моменти. Іноді дивишся - м'яч до тебе ледве котитися, а ти його не прийняв. Це твоя помилка. Так само бувають і у суддів помилки, і у багатьох людей».