Сабо: український футбол в небезпеці!

Динамо Київ 26 Листопада, 12:47 932
Сабо: український футбол в небезпеці! | 19-27
Колишній гравець та тренер "Динамо" закликає уряд до втручання у футбольні справи країни.

"Мене засмутив той факт, що ніяк не можуть поставити крапку у справі «Арсеналу» - їм дали ще один шанс", - наводить слова Йожефа Сабо "Спорт-Экспресс в Украине". "Не розумію, навіщо він, якщо керівництво клубу ясно повідомило: ми збанкрутували!".

"Мені боляче до сліз. Плакати хочеться від того, що наш футбол в такому стані. Цього року з футбольної карти країни зник «Кривбас». Тепер дійшла черга до «Арсеналу». А недавно я почув, ніби хмари згустилися і над «Севастополем».

"Вважаю, що тут повинен втрутитися уряд, як це було зроблено в сусідній Росії. Інакше український футбол може згинути остаточно".