Ленс: Рука не втомилася

Динамо Київ 26 Листопада, 13:00 1112
Ленс: Рука не втомилася | 19-27
Форвард «Динамо» розповідає про гол «Говерлі» та наступний матч у Лізі Європи.

- Багатьох цікавить питання, чи підіграли ви собі рукою, коли забивали м'яч «Говерлі»?
- М'яч торкнувся моєї руки, але вона не була виставлена ​​навмисно. Навпаки, моя рука була притиснута до корпусу, так що це торкання не мало значення.

- Наступний матч «Динамо» проведе в Бельгії проти «Генка». З яким настроєм вирушаєте на виїзд?
- Однозначно, очікується складна гра. Зі збірною Нідерландів ми грали проти Японії якраз в Генку, і можу сказати, що поле там дуже важке, в'язке. Газон явно не буде такої якості, як на нашому стадіоні. Крім того, і суперник нам протистоятиме досить сильний. Потрібно добре підготуватися, грати в свою гру, щоб перемогти.

- Команда поступилася «Генку» у першій домашній грі. Зробили висновки з того матчу?
- Справа не в тому, що вони краще або сильніше нас. Просто їм більше пощастило - вони забили свій гол, а ми ні. Упевнений, цього разу вийде навпаки, і переможцями опинимося ми. Безумовно, грати на виїзді важче, але у футболі все можливо.

- Яке враження залишила зустріч з уболівальниками? Чи не втомилася у вас рука роздавати стільки автографів?
- Ні, що ви, я не втомився. Навпаки, мені в задоволення підписувати журнали, листівки та інше для наших уболівальників. Для мене важливо бути в хороших відносинах з людьми, які підтримують команду. Такі зустрічі якраз цьому сприяють. Я вважаю, не повинно існувати великій дистанції між фанами і футболістами. Чим вона менша, тим краще.

- Для вас важливі успіхи у збірній Нідерландів. А що б ви вважали досягненням в «Динамо» за результатами нинішнього сезону?
- Успіхи «Динамо» важливі для мене не менше. Це команда, за яку я проводжу переважна кількість своїх матчів, а в збірній - всього один або два поєдинки на місяць. Природно, доводиться більше фокусуватися на виступах за клуб. Сподіваюся, цього року ми станемо чемпіонами. Я хочу допомогти «Динамо» в цьому, власне, тому й прийшов у команду.