Роман Зозуля не хоче ані в "Динамо", ані в "Металіст"

Динамо Київ 26 Листопада, 16:04 1445
Роман Зозуля не хоче ані в Динамо, ані в Металіст | 19-27
Роман Зозуля збирається залишитися в "Дніпрі". Про це пише fcdnipro.com.

Нападник не хоче ані в "Динамо", ані в "Металіст" і підпише новий покращений контракт з дніпрянами.

Нагадаємо, останній тиждень "Дніпро" намагається домовитися з Романом про новий контракт, який завершується вже влітку 2014-го.

Зозуля після феєричного виступу проти збірної Франції став потрібен російським клубам, київському "Динамо" та "Металісту", а також англійським середнякам.