Олег Блохін хоче, щоб клуб підписав центрального захисника, форварда і півзахисника (точна позиція не уточнюється). Правда, це не означає, що він зможе отримати гравців усіх названих амплуа.
Нагадаємо, в літнє міжсезоння "Динамо" вже поповнилося великим десантом новачків: до Києва переїхали захисники Тремулінас і Драгович, хавбек Бельханда, нападники Ленс і Мбокані, а також повернувся цілий ряд футболістів, що грали в оренді.