Асистент головного тренера «Генка» П'єр Денір в інтерв'ю бельгійським ЗМІ поділився очікуваннями від майбутнього матчу 5-го туру Ліги Європи проти київського «Динамо».
"Олег Блохін має у своєму розпорядженні велику кількість висококласних футболістів", - запевняє тренер. "Крім усього іншого, «Динамо» є дуже сильною і згуртованою командою".
"Зараз ми спантеличені дискваліфікацією Мбокані, адже грати буде Ідейє, гру якого в нинішньому сезоні досить важко вивчити", - каже Денір.