Ярмоленко: "Їдемо перемагати"

Динамо Київ 26 Листопада, 17:50 1126
Ярмоленко: Їдемо перемагати | 19-27
Форвард "Динамо" не налаштований залишати "Генку" хоч які-небудь шанси.

"Ми не дивимось - чи вирішене питання виходу х групи, чи не вирішене", - цитує Андрія Ярмоленка "Футбол 24". "Ми просто їдемо перемагати".

Що ж, після цих слів нічого не залишається, як побажати Андрію та його команді щасливої дороги.