"Металіст" готується грати з "Дніпром" 4 грудня о 20.00

Футбол України 26 Листопада, 19:26 687
Металіст готується грати з Дніпром 4 грудня о 20.00 | 19-27
А в Дніпропетровську поширюють квитки, де вказано час початку догравання 13.00.

Вчора ввечері повторно змінився час догравання другого тайму зустрічі між "Дніпром" та "Металістом". На офіційному сайті "Дніпра" з'явилася інформація: початок матчу - о 13.00.

Учора ця новина виглядала несподіваною і нелогічною. Вболівальники висловлювали навіть припущення, що офіційний сайт "Дніпра", слідом за системою управління освітленням на "Дніпро Арені", був зламаний. З'ясувалося - ніхто сторінку клубу не зламував. Але і через добу ясності навколо ситуації не додалося. Сайт дніпропетровського клубу як і раніше залишається єдиним офіційним джерелом, де новина про перенесення на денний час була опублікована. Ні сайт української Прем'єр-ліги, ні сайт "Металіста" оголошень про перенесення не розміщують. Футбольний портал footboom.com з'ясував, що ПЛУ не міняла час початку догравання. Повідомлялося, що у вівторок керівництво Прем'єр-ліги обговорить ситуацію і з'являться нові відомості, але цього досі не сталося.

Сьогодні вдень в прес-службі харківського клубу  повідомили, що ніяких повідомлень про перенесення гри з "Дніпром" на 13.00 ФК "Металіст" не отримував.
- У нас є дані від Прем'єр-ліги про те, що гра відбудеться в 20.00, - уточнили в "Металісті". - Тому команда готується до гри саме в цей час.


Тим не менш, сьогодні з ранку в касах "Дніпро Арени " з'явилися квитки на догравання, де вказано час - 13.00. Уболівальникам, які все ж знайдуть можливість відвідати стадіон в середу вдень, належить протягом трьох днів, включаючи сьогоднішній, обміняти старі, жовтневі квитки, на нові. Обмін здійснюється безкоштовно.

З якої причини "Дніпро" вирішив створити такі незручності своїм уболівальникам, клуб не повідомляє. Але зараз хоча б уже зрозуміло, що ініціатором проведення матчу в 13.00 виступили саме господарі. Прес-аташе "Дніпра" Вадим Тахтерін на питання журналістів footboom.com про зміну часу був лаконічний:
 
- Так вирішило керівництво.
 
- А з чим пов'язаний такий початок догравання, адже це буде самий розпал робочого дня?
- Таке було рішення, мені додати нічого.
 
При цьому ж і Хуанде Рамос, і Мирон Маркевич в попередніх інтерв'ю негативно відгукувалися про ситуації, коли матчі туру починаються рано. Погано командам, погано уболівальникам, погано телеглядачам. Невже дійсно є настільки серйозні побоювання, що система освітлення знову може бути виведена з ладу? Або є інші причини?