Наставник «Барселони» Тата Мартіно назвав причини поразки своїх підопічних в матчі проти .«Аяксу» - 2:1.
«Аякс, який повинен був взяти три очки сьогодні продемонстрував дуже інтенсивну гру. Я сказав своїм гравцям, що грати проти «голодної» команди важко. Дехто, можливо, забув. Індивідуально, деякі з моїх гравців зіграли не найкращий матч, в той час як «Аякс» виглядав дуже гарно. Вони були дуже мобільними. Нам не вистачало глибини, особливо в грі Карлоса Пуййоля, як і раніше, відсутній ритм».