Жозе Моурінью (наставник «Челсі): «Я думаю, що з перших хвилин побачив ознаки, що показують на втому в команді... Це – смішно».
Мурат Якін (тренер ФК «Базель»): «Це прекрасна, заслужена перемога. У перерві, я привітав свою команду з фантастичною грою. Це не простий матч, але команда знала, що перемога - можлива, і ми продовжували боротися, щоб взяти ці три очки».