Головний тренер дортмундської "Боруссії" Юрген Клопп після перемоги в матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів з "Наполі" (3:1) стримано оцінив результат.
- Це перемога як і раніше нічого на гарантувала, - вважає Клопп. - Ми повинні продовжувати прагнути до прогресу.
Для нас важливо згладити гострі кути у грі.
Але перед грою з "Наполі" наші шанси на плей-оф були не такими хорошими. Це чудова новина.
Мхітарян? Він сьогодні продемонстрував виняткову продуктивність