«Генк» - «Динамо» - 1:2
- Думаю, що різниця в класі між "Динамо" і "Генком" очевидна. Київський колектив виглядає сильнішим за свого найближчого суперника у всіх компонентах. Звичайно, великої перемоги киян чекати не варто, проте в тому, що три очки дістануться підопічним Олега Блохіна, я практично впевнений.
«Дніпро» - «Пандурій» - 2:0
- Враховуючи, що «Дніпро» вже вирішив основне завдання у груповому турнірі Ліги Європи, Хуанде Рамос дасть у четвер відпочити ключовим виконавцям. А ось у футболістів, які не отримували достатньо ігрової практики по ходу сезону, нарешті з'явиться можливість показати себе у всій красі.
«Чорноморець» - «Динамо» Зг - 1:0
- Для «Чорноморця» матч з «Динамо» (Загреб) - один з ключових у всьому сезоні. Не сумніваюся, що моряки вийдуть на гру з позамежним настроєм. І поки у них залишатимуться шанси на друге місце в групі, вони будуть чіплятися за них. На користь української команди зіграє фактор рідного поля. Для одеситів у 2013 році це остання можливість повболівати за свою команду в міжнародній зустрічі, так що підтримка має бути на рівні. А за перемогою справа не стане!