Ващука виписали з лікарні

Динамо Київ 27 Листопада, 12:07 801
Ващука виписали з лікарні | 19-27
Владислава Ващука, який минулого тижня потрапив у ДТП, виписали з лікарні.

«Відчуваю себе більш-менш добре. Ще не говорив ні з міліцією, ні з другою стороною аварії», - сказав нам Ващук.

За його словами, Влад збирається відновлюватися після травми самостійно: «Напевно, доведеться поки повалятися вдома. Сподіваюся, це не займе багато часу. Зараз, крім свого здоров'я, нічим іншим займатися не буду», - говорить Владислав.