Проте сторони, схоже, близькі до компромісу. Вчора з'явилася інформація, ніби Зозуля відмовився від річних $ 2 млн в "Металісті", самому ярому супернику дніпрян. Є ще, правда, варіант з "Динамо", де "український Руні" починав кар'єру.
"Думаю, з "Дніпра" він не піде, якщо його, звичайно, влаштують умови. "Дніпро" - його команда, - поділився з нами експерт Віктор Леоненко. - В "Динамо" навряд чи у нього щось вийде, хіба що туди Рамос прийде. А "Металісту" він би підійшов. Там всі малюки, і там не такий попит. Ось в "Динамо" він себе не показав, по-моєму, тому, що з нього там дуже багато питали. Там завжди потрібно бути кращим, першим, а це не завжди вдається. Але мене дивує, чому з ним не хочуть продовжити контракт в "Дніпрі". Зозуля - один їх кращих форвардів країни. Не думаю, що він якісь скажені гроші просить. Тим більше, поруч хлопці отримують більше, а він робить не менше. Він один обіграв "Шахтар". Один! А "Шахтар" важко обіграти, та ще поодинці. Але я б, насамперед, на його місці подумав, як себе вести. В будь-який момент на поле може отримати червону картку. З такими емоціями він сам себе скоро вимотає. Люди так на ЧС, не забивши пенальті, не переймаються".