"Динамо" таки вилетіло на матч з "Генком"

Динамо Київ 27 Листопада, 13:03 1270
Динамо таки вилетіло на матч з Генком | 19-27
Київське "Динамо" таки вилетіло з аеропорту Бориспіль на матч Ліги Європи проти "Генка".

 

Літак з киянами на борту повинен був піднятися в повітря в 11:00, проте пілот не отримав дозволу на зліт. Була проведена заміна лайнера. О 14:16 за київським часом команда таки вирушила в Бельгію.