«Динамо» U-19 порвало Зозулю та Коваля

Динамо Київ 27 Листопада, 16:24 818
«Динамо» U-19 порвало Зозулю та Коваля | 19-27
Перемогою над «Металургом» юні кияни завершують футбольний рік.

Першість U-19. Другий етап. Група 1. 27.11.2013. Чапаєвка. УТБ "Динамо". 200 глядачів.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Металург» U-19 (Донецьк) - 3:0 (0:0)
Голи: Кузик 49, Харатін 58 (пен.), Бесєдін 79.

«Динамо» U-19: Солдатенко (Фастів 89), Шевчук, Бурда, Лук'янчук (Чоботенко 84), Михайличенко, Кузик (Норенков 89), Чумак (Яровий 84), Харатін, Полегенько (Тарануха 89), Мироненко (Любко 46), Бесєдін (Петров 84).

Старший тренер: Олексій Герасименко

«Металург» U-19 : Пазенко, Павлюк, Зозуля, Весельський, Коваль, Євдокимов, Мисик (Оганисян, 85), Клак (Щербак 69), Наполов (Єсаулов 78), Матвєєв (Процишин 59), Савчук.

Старший тренер: Олександр Зотов

Попередження: Чумак, 30, Харатін, 51 - Коваль 14, 57, Матвєєв 20, Весельський 45 +1.

Вилучення: Коваль, 57.