Блохін: «У нас, окрім Мбокані, є й інші гравці!»

Динамо Київ 27 Листопада, 18:28 1651
Блохін: «У нас, окрім Мбокані, є й інші гравці!» | 19-27
Тренер «Динамо» відповів на питання журналістів на передматчевій прес-конференції.

- Чи дивилися ви останню гру «Генка», яку команда програла з рахунком 0:4?
- Дивився тільки голи.

- Такі збої, як затримка з авіаперельотом сьогодні, суттєво впливають?
- Бувають такі обставини, на які ми вплинути не можемо. Потрібно приймати речі такими, як вони є. Як сказав Андрій, гравці будуть зліше. Єдине, погано, що ні відпочили більше.

- Втрата Данило Сілви є великою втратою?
- Втрати є і будуть. Потрібно приймати їх і виходити з ситуації.

- Чи всі гравці, які прибули в Генк, готові зіграти завтра?
- Усі здорові, на всіх розраховуємо.

- Наскільки істотну роль грає втрата Мбокані?
- У нас же не один Мбокані грає. Є, ким його замінити.

- Як він адаптувався до вашої команди?
- Нормально адаптувався. Гравець, як і всі, зі своїми проблемами.

- Ви були здивовані грою «Генка» в Києві?
- Швидше, я був здивований результатом. Ні за яких умов не повинні були програвати в Києві. Але результат гри визначається голами.

- Чи збираєтеся ви показати команді всю гру Генка з Остенде?
- Те, що ми хотіли показати, ми показали. Коли ми грали перший матч, Генк був на шостому або сьомому місці, а зараз якби вони виграли у Остенде, були б в лідерах. За цей час команда змінилася.

- Які у вас спогади про Бельгію зі своєї кар'єри гравця?
- Не готовий відповісти на це питання. У мене зараз голова зайнята завтрашньою грою.