- У мене залишилися хороші враження від гри. У першому тайми ми мало рухалися по полю, але після перерви ми внесли деякі корективи. Просто потрібно було додати в русі. Тоді б усе було добре. Зробили одну заміну на початку другого тайму - добилися результату, і все добре.
І справа не в тому, щоб забити п'ять чи десять м'ячів, а в тому, як хлопці виконують тренерську установку. Треба було з перших хвилин грати агресивно, включати швидкості, а цього, на жаль, не було. Довелося поспілкуватися з хлопцями, внести корективи.
- У матчі з «Металургом» Богдан Михайличенко грав на позиції лівого захисника. Він справляється зі своїми функціями в обороні?
- Так. Він - універсальний футболіст, який може зіграти на різних позиціях. Хлопець талановитий, а якщо він рухається по полю і виконує установку тренера, то все добре.
- Ви дали можливість зіграти всім виконавцями, які були в заявці на матч...
- Звичайно, хлопці налаштовуються на кожен поєдинок і прагнуть грати. Коли у нас є можливість, ми випускаємо на поле всіх. За рахунку 3:0 ми випустили трьох футболістів 1997 року народження. Потрібно потихеньку підпускати їх до складу, адже на наступний рік цим хлопцям належить виконувати основну роль в команді U-19.