Юнес Беланда: «Можна навіть сказати, що я вже українець»

Динамо Київ 28 Листопада, 06:36 1883
Юнес Беланда: «Можна навіть сказати, що я вже українець» | 19-27
Марокканський легіонер «Динамо» Київ Юнес Беланда розповів про те, як у нього йдуть справи в стані «біло-синіх» та про настрій перед матчем з бельгійським «Генком».

Марокканський легіонер «Динамо» Київ Юнес Беланда розповів про те, як у нього йдуть справи в стані «біло-синіх» та про настрій перед матчем з бельгійським «Генком».

- У якому настрої команда і особисто ви оговтується на зустріч з «Генк»?

- Настрій може бути тільки один - перемагати і тим самим забезпечити собі вихід з групи. Що стосується атмосфери в команді, то тут все в повному порядку - успіх у поєдинку чемпіонату з «Говерлою» додав колективу впевненості.

- Після недільного матчу ви відпочивали, по суті, всього три дні. Зможете в оптимальних кондиціях підійти до єврокубкової зустрічі?

- У принципі, ми вже звикли грати в такому напруженому графіку, адже, не рахуючи матчів кваліфікації, це вже наш п'ятий поєдинок у Лізі Європи. Та й «Генк» знаходиться в приблизно такій же ситуації. Як і ми, бельгійці на вихідних провели матч внутрішнього чемпіонату.

- Що нового дізналися про майбутнього суперника на теоретичному занятті?

- Нам вдалося подивитися останній матч «Генка», який команда розгромно програла одному з аутсайдерів. Але, незважаючи на поразку, навряд чи варто недооцінювати бельгійців. «Генк» - добротна команда. Можу сказати, що стиль її гри чимось нагадує добре знайомі мені французькі клуби. Крім того в складі суперника є декілька відомих мені імен. Так що, повірте, я маю повне уявлення про силу суперника.

- Розгром від «Остенде» - плюс для «Динамо» - з пораненим звіром грати набагато складніше?

- Звичайно, було б непогано скористатися якимось спадом у грі бельгійців. Хоча, чесно кажучи, ця поразка стала для мене повною несподіванкою. Не знаю, як може так програти команда, що претендує в чемпіонаті Бельгії на призові місця?! Тим не менш, не варто звертати уваги на цей результат. Адже всі ми пам'ятаємо, чим закінчилася для «Динамо» зустріч з «Генк» на «Олімпійському».

- Чому в тій вересневій зустрічі команда не тільки не змогла перемогти, а й взагалі поступилася?

- У першому матчі ми створили безліч небезпечних моментів, але, не зумівши реалізувати навіть частину з них, чомусь розслабилися і пропустили гол. Звичайно, після цього у нас було багато часу, щоб виправити ситуацію, але як ми не старалися, м'яч просто не йшов у ворота суперника. Можна сказати, що в якійсь мірі «Генку» просто пощастило, адже, по суті, вони реалізували все, що встигли створити. Що ж, нам нічого не залишається як взяти реванш. Сподіваюся, вдасться привезти додому три очки.

- Чи можна стверджувати, що майбутня зустріч на «Криста -Арені » стане матчем за перше місце в групі G?

- Думаю, так. Перемога виводить нашу команду на перше місце, тому потрібно зробити все для досягнення прийнятного результату.

- Не секрет, що поле стадіону в Генку досить важке і в'язке. Кому це буде на руку - господарям або гостям?

- Не думаю, що хтось від цього виграє. « Генк», і «Динамо» - грають команди. Мені здається, обидва клуби перебувають приблизно в рівних умовах.

- Останні перемоги «Динамо» - свідчення того, що команда виходить з кризи?

- Звичайно. Адже навіть незважаючи па поразки від «Зорі», команда знаходиться у верхній частині турнірної таблиці і продовжує боротьбу за перше-друге місце.

- Після хет-трику у ворота донецького «Металурга» вам ніяк не вдається відзначитися голом. Переживаєте?

- Моя позиція не передбачає великої кількості забитих голів. Я граю під нападниками. За великим рахунком, засмучувати голкіперів - робота Дьємерсі Мбокані і Брауна Ідейє. Тим більше, що в останньому матчі я записав на свій рахунок гольовий пас

- У «Динамо» ви вже майже півроку. Як вважаєте, вже встигли освоїтися в команді?

- Цей період був для мене досить непоганим. Думаю, я нормально адаптувався і знайшов спільну мову з усіма хлопцями. Та й на футбольному полі намагаюся бути корисним - забиваю голи, віддаю передачі.

- На побутовому рівні проблем не виникає?

- Ні, в цьому плані все відмінно. Україна - прекрасна країна. Так що до життя тут я звик досить швидко. Можна навіть сказати, що я вже українець. (Сміється).