Перед матчем з «Динамо» Київ, ФК «Севастополь» залишається без головного тренера, але сам Орбу відмовляється коментувати ситуацію.
- Справа в тому, що я поки нічого не буду коментувати. Офіційно - я поки не звільнився, ніяких коментарів давати не буду. Ми вчора поспілкувалися, це була неофіційна бесіда. Поки я причину не буду говорити, за обопільною згодою - значить, за обопільною, - сказав Орбу в інтерв'ю каналу «Футбол»