Юрій Дмитрулін: «З цієї групи кияни мали виходити ще тур тому»

Динамо Київ 28 Листопада, 08:01 720
Юрій Дмитрулін: «З цієї групи кияни мали виходити ще тур тому» | 19-27
Напередодні поєдинку Ліги Європи з бельгійським «Генком», в якому «Динамо» може вирішити завдання виходу з групи, колишній захисник «біло-синіх» Юрій Дмитрулін поділився власними очікуваннями від матчу.

- Думаю, в Бельгії потрібно розраховувати тільки на перемогу. В останніх матчах «Динамо» показує непогану гру, і результат є, і голів команда забиває досить багато.

- Поразка «Динамо» у першому домашньому матчі говорить про те, що «Генк» - не така вже проста команда?

- Я б так не сказав. У Києві «Динамо» володіло перевагою, але в той же час, мали місце провали в обороні в першому таймі. Просто не склалося з реалізацією. Зрозуміло, що «Динамо» значно сильніше суперника. Просто потрібно суворіше зіграти в обороні і максимально концентровано попереду, щоб використовувати ті моменти, які будуть. Упевнений, їх виникне достатня кількість.

- Чи не викличе додаткову відповідальність той факт, що в цьому матчі «Динамо» може вирішити питання виходу з групи?

- Ні, я не думаю. З цієї групи кияни мали виходити ще тур тому, враховуючи рівень команд, фінансування і взагалі, за всіма показниками. Тому не думаю, що можуть виникнути якісь психологічні проблеми через підвищену відповідальність. У цьому немає проблеми.

- Ленс, який нещодавно грав на полі стадіону в Генку у складі своєї національної збірної, сказав, що там дуже важке поле. Це ускладнить завдання нашій команді?

- Ну не город ж там! Правда, я не грав, не знаю (посміхається). З тих пір пройшов якийсь час, думаю, газон привели в належний вигляд. У будь-якому випадку, обидві команди будуть в рівних умовах. Крім того, команда провела передматчеве тренування, подивилася якість покриття, змогла до нього пристосуватися, відчути як м'яч відскакує, дізнатися, де які купини. Не з «чистого аркуша» ж гратимуть, а врахують всі нюанси. Та й індивідуальна майстерність футболістів «Динамо» на порядок вище, ніж у гравців «Генка». Так що проблем з прийомом м'яча або передачею не буде. Все залежатиме від того, як спрацює команда.

- Ви самі грали проти бельгійських команд, зокрема, проти «Андрелехта» в сезоні 2000 /2001. Які спогади залишилися від тих поєдинків?

- Це було так давно, що, якщо чесно, я вже не пам'ятаю всіх подробиць. Знаю, що в Києві обіграли їх 4:0, команда не принесла нам ніяких проблем. Але саму гру пам'ятаю смутно. А на матч-відповідь до Бельгії я не їздив.