Дидьє Дешам: «В 2013 році кращим був Рібері»

Світовий футбол 28 Листопада, 10:07 716
Дидьє Дешам: «В 2013 році кращим був Рібері» | 19-27
Головний тренер зібрної Франціїї заявив, що якщо цього року форварду на дадуть Золотий м’яч, то це буде дуже великим розчаруванням.

«Звичайно, є й інші великі гравці, але в 2013 році  найкращий був саме Рібері. Це єдиний гравець, який відповідає всім критеріям переможця. Він зіграв вирішальну роль у Баварії і збірній Франції . Якщо його не оберуть кращим в 2013 році, це буде великим розчаруванням для нього», - цитує Дешама «L`equipe».