«Динамо» - команда, у якої є рівноцінна заміна Мбокані. У футболі взагалі існує думка, що незамінних футболістів не буває. І я думаю, гідну заміну знайдуть. Але тут інша підгрунтя цього матчу. Динамівці мають довести, що в першому матчі вони «Генку» поступилися не по справі. Це було видно, «Генку» пощастило, динамівці мали величезну кількість моментів, просто не реалізували. Тому я думаю, що тут вже справа принципу - треба цю команду обігравати і довести, що в Києві було непорозуміння. «Динамо» і за класом перевершує цю команду за майстерністю футболістів. І я думаю, на руку киянам повинен зіграти той факт, що «Генк» останній тур невпевнено провів, зіграв внічию з «Рапідом». Я думаю, динамівці цю гру подивляться, розберуть і постараються зіграти в правильному ключі.
На «Динамо» нічого не повинно тиснути. Це команда, яка ніколи не залежала від обставин. Все в ногах футболістів і руках тренерського штабу. Ні головний тренер, ні тим більше футболісти не думають про можливі наслідки поразки або невиходу в євровесну. Вони думають про майбутню гру. Динамівці завжди грали на перемогу, на результат. А розмови про можливу відставку тренера можуть порадувати тих, хто не любить «Динамо», але ні в якому разі не можуть розслабити футболістів або тренерський штаб. Навпаки, це їх ще більше згуртує. Це буде змушувати команду рухатися з подвоєною енергією. Тому я думаю, «Динамо» туди їде з однією думкою перемогти і боротися за вихід у весняну частину Ліги Європи», - вважає Венглинський.