Володар «Золотого м'яча» - 1986 Ігор Бєланов сподівається, що в майбутній матч проти « Генка » київське «Динамо » порадує змістовною грою.
- «Динамо» в цій Лізі Європи набирало обертів «зі скрипом». Спочатку була домашня поразка від «Генка», потім - виїзна нічия з «Рапідом» і дві перемоги над «Туном». Чого чекати в майбутньому поєдинку з «Генком» на його полі?
- Бажаю Олегу Блохіну та його команді порадувати наших уболівальників змістовною грою і, звичайно ж, максимальним результатом. Незважаючи на непоступливий характер суперника, зробити це динамівцям цілком під силу.
- Нічийний результат в Бельгії був би прийнятним?
- Про нічию думати навіть не варто. Грати потрібно тільки на перемогу!
- Багато фахівців відзначали у грі «Динамо» спад в осінній частині сезону. Вважаєте, хмари над вашим колишнім клубом остаточно розвіялися?
- Я завжди говорив, що будь-якому оновленим колективу потрібно час, щоб гравці звикли один до одного. Ближче до кінця осені «Динамо» стало демонструвати стабільну гру, щоб надолужити згаяне на старті не тільки в чемпіонаті, але і Лізі Європи.