Вчора ввечері у Донецьку сталося ДТП. Автобус з уболівальниками "Шахтаря" із Антрацита в'їхав у трамвай, що прямував за маршрутом №1.
Чотирьом пасажирам знадобилася допомога медиків. На щастя, серйозно ніхто не постраждав.
Нагадаємо, вчора у Донецьку був великий футбольний вечір - місцевий "Шахтар" у п'ятому турі Ліги чемпіонів розгромив "Реал Сосьєдад".
