Бельгійський конфуз. «Генк» - «Динамо»: 3:1

Динамо Київ 28 Листопада, 19:52 2744
Бельгійський конфуз. «Генк» - «Динамо»: 3:1 | 19-27
Як вдома, так і на виїзді, динамівці не змогли здолати бельгійський «Генк». Здавалось, наша команда набрала непоганий хід у Прем’єр лізі, а «Генк» в останньому матчі чемпіонату Бельгії програв аутсайдерові – «біло-сині» мали грати лише на перемогу.

Але три хвилини другої двадцятихвилинки вирішили хід матчу, а другий тайм видався повною формальністю.

«Генк» - «Динамо»: 3:1. Бельгійці очолюють турнірну таблицю групи і дарують своїм фанам місце в 1/16 Ліги Європи.

Поєдинок розпочався в нешвидкому темпі. Перший небезпечний момент створили «біло-сині» - Ярмоленко з правого флангу передачею знайшов Ідейє у штрафній «Генка», але Браун не зумів зберегти м’яч у боротьбі, але вже на 9-ій хвилині Ярмоленко, використавши Мбоджі як стінку, відкриває рахунок у матчі - 0:1.

Нажаль, «Динамо» не довго вело у рахунку. На 17-ій хвилині Хачеріді заробив попередження і ще гірше – пенальті у свої ворота, який впевнено реалізував Воссен. 1:1

Після реалізованого пенальті «Генк» ожив. Господарі провели кілька спроб контратак. На це «Динамо» відповіло потужним пострілом від Велозу, але поперечка допомогла  «Генку» в цьому моменті.

На 37-ій хвилині «Генк» виходить вперед. Гол забиває Кумордзі, який, до речі, і заробив пенальті у сьогоднішньому матчі. 2:1

«Подумати тільки, з таким початком пропустити двічі», - певно, залунало в головах вболівальників столичного клубу. Але, як виявилось, це ще не кінець забивної історії «Генка» - на 40-ій хвилині Кеулер забиває третій гол у ворота «Динамо». 3:1.

Два гола за три хвилини – м’яко говорячи «занадто» для найтитулованішого клубу України.

Перший тайм завершився для «біло-синіх» холодним гольовим душем. 

Другий тайм розпочався з сумбурної гри у виконанні обох команд. Якщо «Динамо» в обличчі Ярмоленко часто загрожувало воротам, то «Генк» рідко, але особливо небезпечно. На 72-ій хвилині Кумордзі міг забивати, але схибив з 100% позиції.

Господарі нікуди не поспішали – в їхніх діях відчувались спокій і впевненість. Рахунок на табло – цьому основа. Словом – другий тай перетворився на формальне догравання. «Генкові» нікуди було поспішати, а «Динамо» нічого особливо гострого не продемонструвало. Атака «біло-синіх» виглядала надто беззубою. Ярмоленко, Гусєв, Велозу, Безус, який вийшов на заміну, билися до останнього. Але, нажаль, особливих моментів не було.

Детальний аналіз матчу читайте згодом на нашому сайті.

Протокол матчу:

«Генк»: Кетелеш, Мбоджі, Кулібалі, Нгконгка – Сімайс – 53`, Хайленд, Горью, Камю – Кеулер – 18`, Буффель, Кумордзі – Кергенс - 87`, Чиманга, Воссен

Запасні: ван Хаут, Хямяляйнен, Симайс, Масіка, Геркенс, де Кеулар, Схрайверс

«Динамо»: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Драгович, Тремулінас, Велозу, Сидорчук, Ярмоленко, Беланда - Макаренко – 72`, Ідейє, Ленс – Безус – 55`.

Запасні: Рудько, Віда, Макаренко, Вукоєвич, Дуду, Безус

Голи: Ярмоленко – 9`, Воссен – 17`, Кумордзі – 37`, Кеулер – 40`.

Попередження: Хачеріді – 17`, Буффель – 43`, Сидорчук – 52`, Беланда – 59`, Кумордзі – 78`.

Огляд матчу:

1 тайм:

2 тайм:

Читайте також: ЛЄ, група G: "Рапід" перемагає "Тун"