Тренування гравців «Динамо» після двох поспіль спарингів

Динамо Київ 6 Липня, 07:02 592
Тренування гравців «Динамо» після двох поспіль спарингів | 19-27
Після двох поспіль контрольних матчів динамівці провели тренування в межах готельного спортцентру. Окремо від інших з більшим навантаженням працював Александар Драгович, який напередодні повернувся з відпустки.