Маріо Беєн робить логічний висновок після матчу з «Динамо».
- Як вам вдалося так швидко відійти від поразки в чемпіонаті від «Оостенде» і перемогти?
- Якби я знав відповідь на це питання. то був би кращим тренером, ніж той, який є. Київ грав дуже добре. Ярмоленко був надзвичайно небезпечним. Але ми грали впевнено, і нам допоміг пенальті. Після цього ми були більше мотивовані. Після перерви я зробив вимушені заміни, оскільки у деяких гравців були ушкодження. Йєллі Фоссен сьогодні був недостатньо хороший, але діями де Кеулаера я задоволений, він здорово увійшов у гру. Моя команда вдруге поспіль проходить у наступний раунд Ліги Європи.
- «Оостенде» - 0:4, «Динамо Київ» - 3:1. Яка команда сильніша?
- Думаю, що моя команда найкраща. Ми прекрасно розуміємо, що в суботу зіграли жахливо, але сьогодні провели дуже хороший матч. «Генк» котирується в Європі, і ми намагаємося триматися якомога вище.
- Скільки матчів «Динамо» ви переглянули при підготовці до двох ігор з киянами?
- Я подивився приблизно п'ять ігор, в тому числі і недільний матч. Динамо - серйозний суперник для нас. Я вважав, що потрібно подивитися якомога більше матчів, щоб добре підготувати команду.
Читайте також: Блохін: «Ми рухаємося»