Хачеріді: гравця не бачив, пенальті не було

Динамо Київ 29 Листопада, 09:18 868
Хачеріді: гравця не бачив, пенальті не було | 19-27
Захисник "Динамо" Євген Хачеріді прокоментував епізод з призначенням пенальті, після якого "​​Генк" зрівняв рахунок.

- Я гравця не бачив. Їхній гравець боровся, виграв головою. Я повертаюся, дивлюся - вже гравець поруч. Ногу вже підняв, але навіть не знав, що там гравець. Мені важко сказати. Схиляюся до того, що пенальті скоріше не було, - сказав Хачеріді.