Журналіст Football.ua додзвонився до президента київського Динамо, який прогнозовано перебував у не найкращому настрої.
- Ігор Михайлович, ви не хочете зробити заяву?
- Яку заяву?
- За підсумками вчорашнього матчу: підбадьорити вболівальників чи, може, навпаки оголосити про прийняття радикального рішення.
- Ні, жодних заяв робити не буду. До зими.
- Дозвольте поставити вам ще кілька питань?
- Я зараз не хочу ні про що говорити.
Читайте також: Блохін: "Взимку ніяких трансферів". ВІДЕО